Şöhret moda arkadaşlık...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şöhret moda arkadaşlık artık bu fan klüpte

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kişilik ile ilgili test

5 posters
YazarMesaj
the_girl_bad
Co Admin
Co Admin
the_girl_bad

kişilik ile ilgili test Empty
MesajKonu: kişilik ile ilgili test   kişilik ile ilgili test EmptyCuma Tem. 10, 2009 3:50 pm

Fırtına çıktı. Aniden bastıran sağanakta yürüyorsunuz.Son sürat koşsanız bile gideceğiniz yere 5 dk uzaklıktasınız.Aşağıdakilerden hangisi yapacaklarınızı en güzel tanımlayandır?

1."Büyük bir ağaç bulup yağmur dinene kadar altında beklerim."

2."Yağmurun ne kadar süreceğini bilmiyorum,bu yüzden gideceğim yere kadar koşarım.

3."Şemsiyesini paylaşabileceğim biri yada şemsiye alabileceğim bir dükkan olup olmadığına bakarım."

4.çantamda daima katlanabilir bir şemsiye vardır.onu kullanırım"

şimdide verdiğiniz cevaplara göre testin değerlendirmesi:

---Ani sağanağa nasıl tepki gösterdiniz?Fırtına hayattaki beklenmedik ve kontrol edilemeyen güçleri gösterir.Cevabınız sizinle sevdiğiniz yada bir arkadaşınız arasında kavga çıktığında nasıl davranacığınızı belirler..

1 dediyseniz;
Siz aranızdaki sorunları halletmeye geçmeden önce karşı tarafın öfkesinin dinmesini bekleyenlerdensiniz.Onların istedikleri kadar bağırıp çağırıp içlerini boşaltmalarını seyredersiniz sonra kendi bakış açınızı soğukkanlılıkla ve tarfsız olarak sunarsınız.Bazıları buna akıllıca bir yaklaşım derken diğerleri sinsice olduğunu söyler.

2 dediyseniz;
İçinizdekilerin hepsini döktüğünüz sürecekavganın sonunu neolacağı umrunuzda değil.Sizce siz haklısınız ve tartışacak bir şey yok.Sizin tatkikleriniz arasında alma-verme yok.Eğer karşınızaki öfkelenirse siz daha çok öfkeleniyorsunuz.Eğer karşınızdaki bağırıyorsa siz haykırıyorsunuz.Bu sizi tartışmak için pek eğlenceli biri yapmasada en azından nerede durduğunuzu anlamak çok kolay..

3 dediyseniz;
Karşıtlıklar ve tartışmalar size göre değil bu nedenle kavga çıktığında bile siz daima karşı tarafı sakinleştirmeye çalışıyorsunuz.Ama ne yazıkki bu davranış bazen işleri daha da kötüleştirir.Zaman zaman durup fırtınayı göğüslemelisiniz.

4 dediyseniz;
Her suçlamaya verecek bir cevabınız her yanlışınıza bir özrünüz olduğunu düşünüyorsunuz. size göre bir tartışm,atışma yeteneğinizi bilediğiniz bir gösteri,ama bu tavrınız başkalarınz kaypak,sahte ve bunaltıcı geliyor.Ama büyük olasılıkla bunun içinde bir açıklamanız vardır.[b]
http://everythingfromlife.eniyiforum.org/
seirmoo_2
D.Moderatör
D.Moderatör
seirmoo_2

MesajKonu: Geri: kişilik ile ilgili test   kişilik ile ilgili test EmptyCuma Tem. 10, 2009 5:08 pm

3 .yü demiştim Very Happy güzel bir test Smile
StarDilay
D.Moderatör
D.Moderatör

MesajKonu: Geri: kişilik ile ilgili test   kişilik ile ilgili test EmptyCuma Tem. 10, 2009 7:41 pm

2. Demistim SağoL Canımm ..
the_girl_bad
Co Admin
Co Admin
the_girl_bad

MesajKonu: Geri: kişilik ile ilgili test   kişilik ile ilgili test EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 11:32 am

bişi değill
http://everythingfromlife.eniyiforum.org/
Cicikis1907
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Cicikis1907

MesajKonu: Geri: kişilik ile ilgili test   kişilik ile ilgili test EmptyPtsi Tem. 13, 2009 11:48 am

Bende 2 dedim... Very Happy
http://www.stardoll.com/member/cicikis1907
seirmoo
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
seirmoo

MesajKonu: Geri: kişilik ile ilgili test   kişilik ile ilgili test EmptySalı Tem. 28, 2009 12:20 pm

1 dediyseniz;
Siz aranızdaki sorunları halletmeye geçmeden önce karşı tarafın öfkesinin dinmesini bekleyenlerdensiniz.Onların istedikleri kadar bağırıp çağırıp içlerini boşaltmalarını seyredersiniz sonra kendi bakış açınızı soğukkanlılıkla ve tarfsız olarak sunarsınız.Bazıları buna akıllıca bir yaklaşım derken diğerleri sinsice olduğunu söyler.

hiç bana uymuo Very Happy saol cnm paylaştığın için çok güzel bir test

kişilik ile ilgili test
1 sayfadaki 1 sayfası